درباره ما

بازرگانی همساده فعالیت خود را در سال 1389 آغاز کرده است. با این چشم انداز که بتواند سطح مد و زیبایی در صنعت کیف را ارتقا بخشد. همساده همچنین از گذشته تا به امروز توجه ویژه ای به بازاریابی مدرن دارد.

مهندس محمد لطفی بنیانگذار و صاحب امتیاز گروه بازرگانی همساده نسخه اولیه همساده را به صورت کارگاههای تولیدی سنتی خانگی پایه گذاری کرد. در این دوره بازار فروش همساده اغلب از طریق بازاریابی حضوری تامین می شد.

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مد و طراحی و همچنین دگردیسی در بازاریابی آنلاین جهانی، همساده نیز به مرور زمان دستخوش تغییرات ریز و درشت گردید. با پیداش بازار فروش اینترنتی و حضور برخی کارآفرینان موفق در این بازار، همساده نیز با حضوری پررنگ و پیشرو خود را به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه معرفی کرد. و در سال 1394 پس از چند بار حضور کوتاه مدت در شبکه های اجتماعی وقت با نام های مختلف، سرانجام اقدام به رسمی کردن فعالیت مجازی خود در شبکه های مجازی نمود.

با وجود فعالیت کارگاههای تولیدی کیف و همچنین مشاغل و فروشگاههای اینترنتی مختلف از مدتها قبل، اما به جرات می توان گفت که گروه بازرگانی همساده اولین گروه تولیدی بازرگانی اینترنتی کیف می باشد که تولید از صفر تا صد و همچنین بازاریابی محصولات خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

از جمله خدمات و ایده های همساده24 می توان به پشتیبانی آنلاین و 24ساعته این گروه از زیرمجموعه ها و سایر مشتریان و همکاران اشاره کرد. بدین گونه که همساده24 با فراهم آوردن بستری مناسب اقدام به پذیرش زیرمجموعه و همکاری با فروشگاههای آنلاین مختلف در سراسر کشور نموده است.

هم اکنون گروه تولیدی و بازرگانی همساده با حضور در پلتفرمهای مطرح روز، آماده ارایه اینترنتی محصولات خود و سایر همکاران به کلیه هموطنان در سراسر ایران اسلامی است.

اشتراک گذاری این صفحه با: