درباره ما

بازرگانی همساده فعالیت خود را در سال 1389 آغاز کرده است. با این چشم انداز که بتواند سطح مد و زیبایی در صنعت کیف را ارتقا بخشد. همساده همچنین از گذشته تا به امروز توجه ویژه ای به بازاریابی مدرن دارد.

مهندس محمد لطفی بنیانگذار و صاحب امتیاز گروه بازرگانی همساده نسخه اولیه همساده را به صورت کارگاههای تولیدی سنتی خانگی پایه گذاری کرد. در این دوره بازار فروش همساده اغلب از طریق بازاریابی حضوری تامین می شد.

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مد و طراحی و همچنین دگردیسی در بازاریابی آنلاین جهانی، همساده نیز به مرور زمان دستخوش تغییرات ریز و درشت گردید. با پیداش بازار فروش اینترنتی و حضور برخی کارآفرینان موفق در این بازار، همساده نیز با حضوری پررنگ و پیشرو خود را به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه معرفی کرد. و در سال 1394 پس از چند بار حضور کوتاه مدت در شبکه های اجتماعی وقت با نام های مختلف، سرانجام اقدام به رسمی کردن فعالیت مجازی خود در شبکه های مجازی نمود.

با وجود فعالیت کارگاههای تولیدی کیف و همچنین مشاغل و فروشگاههای اینترنتی مختلف از مدتها قبل، اما به جرات می توان گفت که گروه بازرگانی همساده اولین گروه تولیدی بازرگانی اینترنتی کیف می باشد که تولید از صفر تا صد و همچنین بازاریابی محصولات خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

از جمله خدمات و ایده های همساده24 می توان به پشتیبانی آنلاین و 24ساعته این گروه از زیرمجموعه ها و سایر مشتریان و همکاران اشاره کرد. بدین گونه که همساده24 با فراهم آوردن بستری مناسب اقدام به پذیرش زیرمجموعه و همکاری با فروشگاههای آنلاین مختلف در سراسر کشور نموده است.

هم اکنون گروه تولیدی و بازرگانی همساده با حضور در پلتفرمهای مطرح روز، آماده ارایه اینترنتی محصولات خود به کلیه هموطنان در سراسر ایران اسلامی است.

همساده مبتکر فروش آنلاین عمده کیف می‌باشد و از سال ۱۳۹۷ با اختصاص دادن کد تخفیف همکاری، ویژه چند باشگاه ورزشی و ارائه محصولات ورزشی خود به آن‌ها روند فروش عمده به صورت آنلاین را آغاز کرده است. خدمتی که تا به امروز از سوی هیچ‌یک از تولیدکنندگان یا فروشگاه‌های اینترنتی ارائه نشده است.

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین‌شاپ‌های نوپا که با نام‌های مختلف در این حوزه فعال هستند، قبلا در مجموعه همساده مشغول به فعالیت بوده اند و همواره خط مشی و ایده های همساده را الگوی خود قرار داده‌اند که مایه مباهات برای همساده می‌باشد.

همساده همچنین از سال ۱۳۹۷ با سیاست‌گذاری در راستای تولید و بازاریابی تخصصی در شاخه‌های مختلف سراجی، راهی نوین در این عرصه آغاز کرده است. از جمله این اقدامات راه اندازی وب سایت futballtehran و پیج shopfutballtehran در سال ۱۳۹۷ و همچنین پیج چمدان همساده در سال ۱۳۹۹ می باشد؛ که با استقبال مناسب از سوی مشتریان مواجه شده است. چرا که این امر سبب تفکیف و تخصصی سازی تولید و فروش انواع محصولات تولیدشده سراجی و سهولت برای خریداران شده است.
پیش‌بینی می‌شود در آینده فروشگاه‌های آنلاین نوپا نیز رویه‌ای مشابه درپیش‌گیرند. [همساده همواره آماده همکاری و انتقال تجربیات خود در زمینه های مختلف به جوانان می باشد]

همساده سعی دارد در کنار تمام خلاقیتهای خود که همواره مسیرساز همکاران بوده است، کیفیت محصولات را افزایش دهد و “رضایتمندی مشتری” در راس اهداف این مجموعه می‌باشد.

گواه این ادعا عرضه تیراژهای مختلف عمده، خرده و تک محصولات به صورت آنلاین و اینترنتی علاوه بر داشتن فروش حضوری، داشتن سیستم crm و دریافت بازخورد از مشتریان عزیز و همچنین جشنواره های مختلف می‌باشد.

همساده مشتاقانه آماده شنیدن صدای مشتریان خود از راههای مختلف از جمله لینک های ثبت نظرات در همین سایت، اینستاگرام، واتساپ و دیگر راه های ارتباطی می باشد.

رضایت شما عزیزان هدف اول و آخر ما میباشد.

به امید موفقیت..

اشتراک گذاری این صفحه با: