خرید و فروش کیف زنانه شیک : انواع دستی، رودوشی، چرم و …

خرید و فروش کیف زنانه شیک : انواع دستی، رودوشی، چرم و ...

خرید و فروش کیف زنانه شیک در مجموعه تولیدی بازرگانی همساده! همساده تولیدکننده انواع کیف های دستی، رودوشی و … با اجناس چرم، پارچه ای، تلقی و …

فروش نمونه های موجود در سایت با توجه به شرایط و تعداد موجودی ها به صورت جزئی و عمده انجام می شود.

تهران یکی از شهر های تولید کننده و پخش کننده اصلی انواع و اقسام کیف است و علاوه بر تامین نیاز های این شهر، ارسال و تامین نیاز های سایر شهر ها نیز صورت می گیرد.

از دیرباز تا کنون وسیله ای به مانند کیف همیشه همراه بانوان بوده و بدون شک می توان گفت هم اکنون کیف از اصلی ترین و ضروری ترین وسایل شخصی هر خانمی به شمار می رود.

امروزه نمونه های زنانه و دخترانه در صنعت کیف بسیار حائز اهمیت است. به دنبال این مسئله تولید و پخش آن هم برای تولیدکننده و هم برای پخش کننده( صاحب مزون و فروشگاه ) نیز از لحاظ اقتصادی بسیار مفید و سودمند واقع می شود.

معمولا سفارش هایی که از سمت پخش کننده (که همان مغازه داران و فروشنده ها هستند ) به تولیدکننده داده می شود جزو دسته های زیر است:

  • تحویل سریع
  • تحویل عمومی

در اولین مورد سفارش دهنده به دلایلی مثل اتمام بار قبلی، فروش بالا و سایر موارد؛ میل به تحویل بار در کم ترین زمان ممکن دارد.

در مورد دوم شخص ترجیح می دهد تا در زمان قانونی سفارش خود را دریافت کند.

مسئولین مربوطه این مجموعه همواره سعی دارند تا تمامی مراجعین و سفارش دهنده ها را راضی نگه دارند؛ پس جای هیچ گونه نگرانی در نحوه تحویل سفارش نیست!

مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما سولات خود را ارسال و از مشاوره پیش از خرید استفاده نمایند.

برای خرید و فروش کیف زنانه و مشاهده نمونه های بیش تر علاوه بر نمونه ای که در تصاویر هر مطلب می بینید می توانید عضو صفحه اینستاگرام مجموعه شوید.

اشتراک گذاری این صفحه با:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *