قیمت کیف عمده ای تولیدی در تهران (کیف و کفش های زنانه و مدرسه)

قیمت کیف عمده ای تولیدی در تهران (کیف و کفش های زنانه، مدرسه و...)

قیمت کیف های عمده ای مربوط به تولیدی های بزرگ در تهران نسبت به سایر واسطه ها قابل مقایسه نیست! برای مشاهده و خرید انواع کیف و کفش های زنانه و یا مدرسه ای دخترانه با ما هراه باشید.

مجموعه بازرگانی همساده با در اختیار داشتن یک مجموعه ی بزرگ تولیدی انواع کیف و کوله و کفش های زنانه، دخترانه و بچه گانه و با حذف واسطه ها توانسته است تمامی اقلام تولیدی خود را به مشتریان خود عرضه دارد.

با توجه به حذف واسطه ها و خرید به صورت مستقیم از تولیدی؛ به طبع قیمت ها به شدت کاسته شده و کیفیت یکایک محصولات در بالا ترین درجه قرار دارد.

امروزه با وارد شدن پارچه ها و اجناس جدیدتر و با کیفیت تر به عرصه ی کیف و کفش دوزی؛ این زمینه ایجاد شده تا محصولات تولید شده توسط متخصصین همساده، درجه یک تر از همیشه باشد.

دیگر فواید این اجناس سرعت بالای دوخت و دوز و دوخت تمیز آنان است.

تعداد کیف یا کفش مورد نیاز مجموعه ی خود را برای استارت همکاری با این مجموعه؛ در انتهای این مطلب ( در قسمت “دیدگاه شما” ) ذکر کنید تا مقدار تخفیف هر یک از اجناس برای شما ارسال گردد.

ضمنا می توانید با عضویت در صفحه رسمی اینستاگرام ما به نشانی hamsade24 دیگر اطلاعات مورد نیاز و تخصصی تر در خصوص قیمت کیف عمده و … را به دست آورید.

اشتراک گذاری این صفحه با:

دیدگاهتان را بنویسید